Pályázati felhívás neve (kódszáma): Magyar Falu Program – Kommunális eszköz beszerzése- 2022 (MFP-KOEB/2022)

Projekt címe (azonosító száma):  Kommunális eszköz beszerzése Kisköre városban az MFP-KOEB/2022 pályázat keretében (3344994826)

Szerződött támogatás összege: 4.926.265.,- Ft

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Kisköre Városi Önkormányzat a Magyar Falu Program "Kommunális eszköz beszerzése" alprogramjának keretében a település közterületeinek gondozására, karbantartására alkalmas eszközöket kíván beszerezni. Jelen pályázat keretében 1 db gyűjtős fűnyíró traktort, 1 db Rider-t, 1 db kidobós fűnyírótraktort, 1 db utánfutót, 1 db forgókefét, 1 db tolólapot és 1 db sószórót szeretnének beszerezni. Az utánfutó a települési hulladékok szállításában, összegyűjtésében jelent majd segítséget, a fűnyírótraktorok pedig a zöldfelületek rendszeres gondozásához nyújtanak segítséget. A tolólap és a sószóró a téli hóeltakarításhoz, az utak síkosságmentesítéséhez alkalmazható, a forgókefével pedig az utcák, járdafelületek tisztítása végezhető el. A tervezett eszközbeszerzés teljes mértékben összhangban áll a pályázati kiírással, mivel a Magyar Falu Program pályázati támogatásával olyan eszközök vásárlására kerül sor, amelyek alkalmasak a közterületek megfelelő kezelésére, igényes települési környezet kialakítására.

A projekt legkésőbbi befejezési dátuma: 2023.02.28.