Pályázati felhívás neve (kódszáma): Magyar Falu Program – Önkormányzati temetők infrastrukturális fejlesztése- 2022 (MFP-ÖTIF/2022)

Projekt címe (azonosító száma): Temető fejlesztése Kisköre városban az MFP-ÖTIF/2022 pályázat keretében (3345832967)

Szerződött támogatás összege: 3.999.230.,- Ft

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Kisköre Városi Önkormányzat a Magyar Falu Program "Önkormányzati temetők infrastrukturális fejlesztése" alprogramjának keretében az 1172 helyrajzi számú köztemetőben a ravatalozó bejárati ajtaját tervezi kicserélni, illetve egy darab három férőhelyes mobil hűtött kamrát szeretne beszerezni. A ravatalozó új bejárati ajtaja fából készül, megerősített sarok pántokkal ellátva, hőszigetelt kivitelben. A beszerelt üveg szintén hőszigetelt. Felülete lazúr rendszerrel lesz kezelve a régi ajtóval megegyező színben. A projekt részét képezi továbbá egy darab 3 személyes kegyeleti hűtő beszerzése. A projekt összhangban áll a Magyar Falu Program és jelen pályázati kiírás célrendszerével, hiszen megvalósulása esetén hozzájárul a lakosság komfortérzetének javulásához, a temetői, temetkezési szolgáltatások korszerűsítéséhez.

A projekt legkésőbbi befejezési dátuma: 2023.06.30.