Kedvezményezett neve:

Pályázati felhívás neve (kódszáma):
Magyar Falu Program – Önkormányzati tulajdonú ingatlanok fejlesztése, önkormányzati feladatellátáshoz kapcsolódó beszerzések - 2024 (MFP/ÖTIFB/2024)

Projekt címe (azonosító száma):
Közösségi tér fejlesztése Kiskörén az MFP/ÖTIFB/2024/ÖTIK pályázat keretében (3505125995)

Szerződött támogatás összege: 9.999.411,- Ft

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Kisköre Városi Önkormányzat a Magyar Falu Program "Önkormányzati tulajdonú ingatlanok fejlesztése, önkormányzati feladatellátáshoz kapcsolódó beszerzések - 2024" alprogramjának keretében a Kisköre, Kossuth Lajos út 1. szám (hrsz.: 175/1) alatt található művelődési ház épületén napelemes rendszert szeretne kiépíteni. A pályázati támogatás felhasználásával az épület tetején 40 db napelem kerülne felszerelésre, napelemes háztartási méretű kiserőmű létesül 17 kW névleges teljesítménnyel. A beruházás során átfogó villamos korszerűsítés nem történik, csak a kiserőmű létesítéséhez és a mérőhely szabványosításához kapcsolódó villamos feladatokat kell elvégezni.

A projekt legkésőbbi befejezési dátuma: 2025.05.13.