Pályázati felhívás neve (kódszáma): Magyar Falu Program – Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanok fejlesztése- 2022 (MFP-ÖTIK/2022)

Projekt címe (azonosító száma): Óvoda fejlesztése Kisköre városban az MFP-ÖTIK/2022 pályázat keretében (3347505272)

Szerződött támogatás összege: 7.239.866.,- Ft

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Kisköre Városi Önkormányzat a Magyar Falu Program "Önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanok fejlesztése" alprogramjának keretében a Kisköre, Béke út 9. szám alatt található óvoda épületének tetőszerkezetén szeretne napelemes rendszert kiépíteni illetve műszaki eszközöket kíván beszerezni. Jelen pályázat keretében az óvoda épületének tetején szeretnének napelemes rendszert telepíteni, illetve eszközbeszerzésként 1 db NB Lenovo IP 3 81WE2307 15,6' FHD i3-1005G1 8G 256 Grey notebook, 1 db Epson EB-X51 projektor, illetve 1 db LD Systems Roadbuddy 10 vezeték nélküli hordozható PA rendszer beszerzése tervezett. A projekt összhangban áll a Magyar Falu Program és jelen pályázati kiírás célrendszerével, a projekt keretében tervezett tevékenységek egy, a gyermekek és az óvodai dolgozók számára is használhatóbb, kényelmesebb, a jelen kor műszaki színvonalának megfelelő épületet, javuló színvonalú, a fiatalok településhez való kötődését erősítő közszolgáltatást eredményeznek.

A projekt legkésőbbi befejezési dátuma: 2023.12.31.