Kedvezményezett neve:

Pályázati felhívás neve (kódszáma):
Magyar Falu Program - Út, híd, járda építése/felújítása - 2023 (MFP-UHJ/2023)

Projekt címe (azonosító száma):
Járdafelújítás Kiskörén az MFP-UHJ/2023 pályázat keretében (3454762380)

Szerződött támogatás összege: 8.007.299,- Ft

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Kisköre Városi Önkormányzat a Magyar Falu Program "Út, híd, járda építése/felújítása - 2023" alprogramja keretében a település belterületén található Május 1. út páratlan házszámú oldalán vezető járda burkolatának felújítását kívánja megvalósítani egy 478 méteres szakaszon. A tervezett fejlesztéssel érintett járda burkolatának felülete a használat során eldeformálódott, összetöredezett, felújításra szorul. A felújítás során a meglévő burkolat teljes felületét a szennyeződésektől meg kell tisztítani. A túlságosan összetöredezett, használhatatlan betonburkolatot ki kell bontani és el kell szállítani, helyére és a hiányzó részeken új beton alapréteget kel építeni. A felújítandó szakaszokon a járda teljes felületére 3 cm vtg. AC 8 aszfaltburkolatot kell építeni.

A projekt legkésőbbi befejezési dátuma: 2024.10.31.